Atölyemiz Canımız da Şiir Gecesi

Atölyemiz Canımızda Şiir Gecesi

img_1079p

Atölyemiz Canımız ekibi olarak geçtiğimiz gün 10. yılımızı kutladık.

Dile kolay, tam 10 yıl.

img_1108

Atölyemiz Canımız

Çeşitli kuyum işi tamirler yapmak için kurulan atölyemiz, sonraki yıllarda sipariş üzerine de işler yapmaya başladı. Bununla beraber yaptığımız tasarımlar ilgi çekmiş olacak ki bazı tasarım meraklıları bu tasarımları atölyemizin ortamında kendileri de yapmak istedi ve böylece 2013 yılında atölye kapılarını atölye dersleri ve  çeşitli workshoplar için açmış oldu

.Önceleri 2-3 kişi ile başlayan atölye çalışmaları şimdilerde 25-30 kişi ile devam etmekte ve gün geçtikçe de büyümektedir.

Şiir Akşamı Başlıyor

Hem 10 yılımızı kutlamak hemde bu istikrarlı büyümeyi dostlarımızla, takipçilerimizle ve öğrencilerimizle kutlamak için atölyede ( Ki biz oraya Atölyemiz Canımız diyoruz) buluştuk.

img_1077

Buluşma akşamı sevgili can dostum, büyüğüm, abim,  Cem Seyhun Ünbay  kendi kitabından okuduğu  şiirleri ile taçlanmış oldu. Ayrıca o akşam sevgili Seyhun ‘un yeni çıkan kitabı ‘aşk ile…‘    nin de lansmanını yapmış olduk.

 

Böylelikle  ‘Şarabını al gel!’ ismini verdiğimiz bu  etkinliğinin 2. si de yapılmış oldu.

img_0929

Akşamda İzmir’in önemli isimleri ve değerleri de bir araya gelmiş oldu. Özellikle Cem Seyhun Ünbay’ın yakın dostları Huriye Yapar , İlhan Pınar , Talat Aydilek , Yunus Bayraktar , Ercan Doğu ve sevgili eşi Sevil Kutlu da etkinlikte  yer aldılar.

16831876_10154499285558719_1830494715164256136_n

İzmir böylesi kıymetli etkinlikleri ile bizce çok daha güzel. O nedenle Atölyemiz Canımız da  yapılması planlanan workshop etkinlikleri siz dostlarımızın katılımları ile artarak çoğalacaktır.

Sanat ve tasarım ile kalın… 

Şiir Akşamından Objektife Takılanlar

img_1012

img_0986

etiket

Cem Seyhun Ünbay, Işıltan Irmak , Atölyemiz Canımız, şiir, şiir akşamı, şiir kitabı , aşk ile…, izmir, izmir sanat, atölye, atölye işleri , atölye dersi, takı ,takı dersi, izmirde, workshop , etkinlik, kent rehberi , şarabını al gel, Karşıyaka, design, kitap

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s