Atölyemiz Canımız da Yeni Bir Workshop

 

İzmir’in tescilli atölye markası Atölyemiz Canımız ‘ın workshop etkinliği başlıyor . .

‘Sevgi’ teması üzerinden işlenecek olan ‘Sevgini Tasarla’ konulu gümüş kolye yapım workshop etkinliğin tarihi belli oldu. 11.02.18 pazar günü saat 11:00 da başlayıp 14:30 a kadar devam edecek.

Online Bilet Satın Almak İçin TIKLAYIN

Etkinlik sadece 9 kişi için geçerlidir.  Etkinlikte katılımcılara yapılacak tasarımların şablonları dağıtılacaktır. Katılımcı şablonlardan istediği tasarımı seçip üretmekte serbesttir. Etkinlikte katılımcılara gümüş plaka ve gümüş malzemeler verilecektir.

Etkinlik süresince kullanılacak aletler katılımcılarımız adına atölyemiz tarafından tedarik edilecektir. Etkinlik sonunda yapılan tasarım katılımcıda kalacaktır. Tasarımın katılımcı tarafından başkasına hediye edilmek istenmesi durumunda atölyemizde hediye paketi yapılabilecektir.Kolyelerin gümüş zinciri atölyemiz tarafından hediye edilecektir.
Gün içerisinde kahve ve çay katılımcılarımıza ücretsiz ikram edilecektir.
Gün sonunda tüm katılımcılarımıza isimlerine özel hazırlanmış imzalı Katılımcı Belgesi verilecektir.

Konu : Sevgi 

Sevgi sadece iki sevgili arasındaki duygu yoğunluğu değildir sevgi çok çeşitlidir. Doğa, bitki, çiçek, hayat, gökyüzü, insan sevgisi, mesela kediye ve köpeğe duyulan sevgi, mesela aşka duyulan sevgi, aileye duyulan, aile bütünlüğüne duyulan sevgi yani yuva/ev sevgisi . Kimi zaman kahve sevgisi, kahve eşliğinde yağmur sevgisi, kitap okuma sevgisi . . . Workshopta yapılacak tasarımlar tüm bu konulardan esinlenilerek üretilecektir.

sevgi neydi kare

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s