ATÖLYEMİZ CANIMIZ DA BİR İLK, YAZ DERSLERİ BAŞLIYOR .

atölyemiz canımız yaz dersleri

Kış ve bahar sezonunda derslerine full kadro devam eden Atölyemiz Canımız, yeni projesi olan Atölyede Yaz Dersleri ni hayata geçiriyor.

atölyemiz canımız- takı dersi -yaz dersi - takı yaz dersi (32)-001

Gümüş takı üretim üzerine sadece hobi amacıyla açılacak eğitim 04.07.2018 Çarşamba günü başlayacak  ve 05.09.2018 tarihinde sona erecek. 2 ay sürecek olan eğitimlerin kayıtları  15 Nisan 2018 de başlayacak. Katılımcıların haftada 1 gün dahil olabileceği program o gün için 4 saat sürecek.  Çarşamba ve cumartesi olmak üzere 2 oturumdan oluşacak atölye derslerinde katılımcı kendisi için uygun olan bir günü seçebilecek. Eğitimlere katılmak için her hangi bir şartın aranmadığı dersler için istekli olmanız yeterli.

atölyemiz canımız- takı dersi -yaz dersi - takı yaz dersi (29)-001

Eğitimlere katılmadan önce kursiyerin almakla yükümlü olduğu bakır, pirinç, kıl testeresi kılı, matkap ucu gibi aletler Atölyemiz Canımız tarafından yaz derslerine özel olarak kayıt yaptıran öğrenci için ücretsiz tedarik edilecektir.

atölyemiz canımız- takı dersi -yaz dersi - takı yaz dersi (38)-001

Devamlılık problemi olmadan (Öğrencinin gelemediği gün ders işlenmiş sayılmayacak) öğrenci kuru tamamlayabilir. Yaz eğitiminin sonunda katılımcıya Katılım Sertifikası verilir. Eğitim süresince öğrencinin ürettiği gümüş takı tasarımları ve diğer malzemelerden ürettiği tüm tasarımlar yine öğrencinin kendisinde kalacaktır.

atölyemiz canımız- takı dersi -yaz dersi - takı yaz dersi (26)-001

Eğitimlerde katılımcılara modern stilde gümüş takı yapım teknikleri öğretilecek. Özellikle eğitimde kıl testeresi ile metal kesim teknikleri gösterilecek ve bu teknik doğrultusunda kursiyerin üretim yapması teşvik edilecektir.

Detaylı bilgi almak için

05074840249 – info@atolyemizcanimiz.com

Adres: 1775/4 sok. No:5 Da:A Karşıyaka/İZMİR

Atölyemiz Canımız Online Satış Mağazası İçin TIKLAYIN 

Atölyemiz Canımız ı Instagramdan takip etmek için TIKLAYIN

.

.

.

 

ETİKET.

takı, takı dersi, takı kursu, yaz kursu, yaz dersi, yaz eğitimleri, yaz workshop, atölyemiz canımız, takılar, takı yapıyorum, kendin yap, izmir, izmir sanat

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s